Dodatkowe atrakcje

ul. Kąpielowa 5, 63-500 Ostrzeszów
restauracja@zecostrzeszow.pl

Informacje
 Koło Hotelu i Restauracji mieszczą się dodatkowe obiekty, które umilą czas, a przede wszystkim zadbają o zdrowie i kondycję fizyczną uczestników. Obiekty te, cieszą się zainteresowaniem wśród mieszkańców Ostrzeszowa, a także przyjezdnych z innych miejscowości. Każdy z Państwa na pewno wybierze jakąś atrakcję dla siebie. W skład obiektów wchodzą: 

Kryta pływalnia Oceanik - obiekt sportowy, który posiada basen pływacki, basen rekreacyjny i dla dzieci. Dodatkowo zawiera zespół atrakcji wodnych - zjeżdżalnia, jacuzzi, fitness. Ponadto można skorzystać z sauny i odnowy biologicznej. Informacje o ofercie znajdziecie Państwo poniżej:

Kąpielisko - obiekt otwarty, czynne w sezonie letnim. Szeroki wybór atrakcji sprawia, że jest to miejsce idealne dla każdego. Mile spędzony czas z rodziną i znajomymi gwarantuję wam letnie kąpielisko, na które serdecznie zapraszamy. Dodatkowe informacje i aktualny cennik znajdziecie Państwo poniżej:

Cafe Plaża - obiekt funkcjonujący latem przy kąpielisku zewnętrznym. Można tam wypić kawę, zjeść doskonałe rzemieślnicze "Lody od Wołocha" czy przekąski tj. zapiekanki, nuggetsy oraz frytki.

Stadion lekkoatletyczny z boiskiem piłkarskim - stadion lekkoatletyczny im. Janusza Kusocińskiego to obiekt posiadający świadectwo Polskiego Związku Lekkiej Atletyki uprawniające do organizacji imprez sportowych w oparciu o przepisy IAAF i PZLA. Więcej informacji poniżej:

Boiska sportowe - przy stadionie lekkoatletycznym znajdują się dwa dodatkowe boiska do gry zespołowej. Jedno z nich posiada system sztucznego nawadniania, drugie natomiast służy do treningów.

Siłownia zewnętrzna - zestawy urządzeń, które można również spotkać w siłowniach i salach fitness. Są one przystosowane do montażu na zewnątrz. Z siłowni zewnętrznych można korzystać w każdym wieku. Młodzież i dzieci czerpią z nich dużo zabawy. Osoby dorosłe mogą aktywnie spędzać czas, jednocześnie wzmacniając kondycję fizyczną.

Place zabaw - do dyspozycji są dwa place zabaw. Jeden znajduje się przy Krytej Pływalni Oceanik, drugi natomiast przy Cafe Plaża. Są to miejsca przeznaczone do zabawy dla dzieci pod opieką osoby dorosłej. Do dyspozycji są różnorodne urządzenia, które zadbają o sprawność dzieci, a także zafundują im rozrywkę na cały dzień. Place zabaw są ogrodzone i oświetlone. Dodatkowo posiadają ławki i kosze na śmieci.

© 2022 Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona utworzona za pomocą usługi Webnode Ciasteczka
Załóż darmową stronę internetową!